Přátelé a rodáci Milovic o.s.

Historie a současnost města Milovice

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Výprava k prameni Mlynařice 2018

Email Tisk PDF

Výprava k prameni Mlynařice 29. září  2018

Spolek Přátelé a rodáci Milovic a volební strana pro komunální volby Milovice Sobě (9) pořádá  v sobotu 29. září 2018 další ročník Výpravy k prameni Mlynařice, na kterou si Vás dovolujeme pozvat.

Start a zahájení výpravy je u křížku, za posledním domem v Milovicích směrem na Zbožíčko, ve 14 :00 hodin. Po polní cestě (za sucha bez obav sjízdná i pro kočárky a kola) se dostanete po 2 kilometrech ke kamennému mostu přes Mlynařici. Zde je základní tábor pro samotnou výpravu k prameni, který je vzdálen 1 km a vede k němu malá cesta po břehu potoka. Cesta do základního tábora je vhodná pro všechny věkové kategorie, ze základního tábora k prameni cca od 8 let výše.

Po cestě vás čeká několik znalostních úkolů a za odměnu je připravena  ochutnávka pečených brambor – originál z milovických polí. Na zpáteční cestě u cíle/startu si také můžete zdarma vyzvednout  nový kalendář Milovice 2019 s velkoformátovými historickými fotografiemi Milovic.

Milovice Sobě (9) Vám představí část volebního programu s realizací nízkonákladového přírodního koupaliště v nivě Mlynařice za Tůněmi Josefov, nedaleko od místa, kde koupaliště v minulosti bylo. Další podrobnosti ke koupališti a volebnímu programu pro komunální volby 5. a 6.října také najdete na www.milovice-zeleni.cz

Mnoho dalších objevitelských a v tomto roce i volebních úspěchů přeje Vladimír Vedral

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Srpen 2018 20:01